Наші події

Про компанiю «Аеротехніка- МЛТ»

Науково-виробниче підприємство Аеротехніка було створено в 1991 році групою випускників одного з кращих в союзні часи ВНЗ - Київського Вищого Інженерного Радіотехнічного училища ПВО. Розробки Аеротехнiки ґрунтуються на багаторічному досвіді роботи.

Наша продукція та рішення

Ми пропонуємо сучасні автоматизовані системи керування повітряним рухом

Системи КПР

Система автоматизації керування повітряним рухом від «Аеротехніка» є однією з найбільш просунутих автоматизованих систем управління повітряним рухом, яка відповідає стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО). Інтегровані та економічно ефективні рішення забезпечують значне поліпшення безпеки праці та умов роботи диспетчерів.

Радіолокаційні системи

«Аеротехніка» має більш ніж 30-річний досвід роботи в області модернізації систем і створення радіолокаційних систем. Наші потужності і знання наших співробітників дозволяють розробляти системи, які забезпечують точні радіолокаційні дані для відстеження цілей. Ми з гордістю поставили і продовжуємо підтримувати сучасні стаціонарні та мобільні станції різних діапазонів.

Системи ЗРК

«Аеротехніка» пропонує програму капітального ремонту та модернізації систем ЗРК, а також сервісне обслуговування та підтримку, адаптовані до конкретних потреб клієнтів.

Автоматизовані системи і компоненти

Автоматизація процесів збору, обробки і відображення інформації, повнота наданих даних дозволяють бойовому розрахунку своєчасно приймати рішення і тим самим більш ефективно керувати діями підлеглих підрозділів з протиповітряної оборони військ і об'єктів.

наші події

17.08.2021
IDEF 2021
18.02.2021
IDEX 2021
Всі новини

Перейти до фотогалереї

«Аеротехніка- МЛТ»

Науково-виробниче підприємство Аеротехніка було створено в 1991 році групою випускників одного з кращих в союзні часи ВНЗ - Київського Вищого Інженерного Радіотехнічного училища ППО. Розробки Аеротехнiка ґрунтуються на багаторічному досвіді роботи.

+38 044 591-15-75 marketing@aerotechnica.ua info@aerotechnica.ua
Україна, Київ, 03190,
вул. Я. Корчака, 12

Aerotechnica Ltd. Всі права захищені. 1991-2019